Vítáme všechny návštěvníky těchto stránek. V předchozím článku jsme avizovali, že tábor v roce 2014 byl poslední v dlouhé historii sokolských táborů, alespoň tedy pod našim vedením. Jak to tak v životě bývá, všechno je jinak. Proto si dovolujeme na tomto místě s potěšením oznámit, že v roce 2016 tábor zase bude!!!

   Tato informace je první vlašťovka z mnoha informací, které zase budeme počínaje únorem 2016 zveřejňovat na internetu. Jelikož budeme ale obývat jiné tábořiště než v Miletínských Lázních, aktuální informace najdete na nových stránkách www.ldt-lupinci.cz. Prozatím tedy informace základní, a to, že tábor se bude konat na táborové základně Božanov pod Korunou (viz mapa) v termínu 30. 7. - 12. 8. 2016 .

   Táborníci, kteří byli s námi na posledním táboře v roce 2014 dostanou zase potřebné informace a dokumenty přednostně, ostatní zájemci dostanou šanci až po termínu rezervovaném přednostním zájemcům. To vše ale najdete včas na nových internetových stránkách. Prozatím se mějte krásně a užívejte zimu...

Lupínci