Jako každý rok, i dnes se ještě jednou obracím na vás všechny. Dovolte mi prosím, abych tímto udělala pomyslnou tečku za několikaměsíční přípravou na tábor a vymýšlení CTH.

Takže:
   Milí táborníci, doufám, že se vám všem tábor opět líbil a maximálně jste si ho užili, i když nám letos počasí zas tak nepřálo. Přesto věřím, že program byl tak pestrý a navzájem jsme si všichni dělali dobrou společnost, že nám to více méně nevadilo. Chtěla bych moc pochválit ty z vás, kteří dodržovali pravidla slušného chování i táborový řád, včetně zákazu mobilů. Věřím, že i vám už tábor nyní chybí, a to jsme jen dva dny doma. wink A proto musíme doufat, že rok uběhne jako voda a zase bude srpen a my budem mířit společně k našemu tábořišti. Na to si však ještě musíme opravdu počkat, a proto vám všem teď přeju úspěšný školní rok, jehož začátek se kvapem blíží. Tak zatím páčko všem.

   Vážení rodiče, i vám patří několik řádků. Velice děkuji všem, kteří nám letos přispěli pomocí či dárečky pro děti. Prosím ty z vás, kteří nejste ještě jmenovaní na táborových stránkách v sekci Podpořili nás a něco jste nám darovali, aby se mi ozvali - ráda vás tam připíšu. Chci také poděkovat těm, kteří ocenili naši práci a poděkovali nám na stránkách. Dále moc děkuji za posílání zpráviček vašim ratolestem, které to 2 x denně s radostí uvítaly. I vám všem přeji opět krásný rok plný pohodičky a šťastných chvil v rodinném kruhu. Většina táborníků je opravdu milá, prostě a jednoduše - dětičky se vám povedly. smiley

   Milí vedoucí, i vám bezpochyby patří mé velké díky za odvedenou práci na táboře. Letos bylo na táboře více malých dětí, což je určitě vždy znát a večer se cítíte určitě více unaveni. Jsem ráda, že jsme se společně zase sešli a společně si tábor užívali. Vím, že leckdy jsem velmi náročná a chvíle odpočinku vám na táboře moc nedopřeji, ale odměnou nám všem jsou spokojené úsměvy dětí a krásné řádky od rodičů. Byli jste prima, díky za krásné, smíchy naplněné chvíle.

   Drahé kuchařky, i vám samozřejmě patří mé díky za přípravu chutného jídla. Věřím, že i vy si s námi tábor naplno užíváte a naše společnost vás každoročně omlazuje. Takže pokud chcete býti za rok zase o několik let mladší, budu se na vás těšit. laugh

   Velké díky také patří našemu drahému panu doktorovi, kterého jsem letos také velmi ráda za jeho příkladnou práci ocenila zlatou medailí. Jsem moc ráda, že s ochotou příjme práci i mimo svou "táborovou ordinaci" a dětem se věnuje i mimo, v případě potřeby zastoupí i jako fotograf a je velmi milou společností na noční hlídce. Jsme velmi rádi, že tě máme.

   Nemalý podíl na pohodovém chodu tábora měl, a zároveň i jemu patří velký dík, Láďa Vacek a jeho psí kámoši Tequila a Balů, kteří nám v noci hlídali bezstarostný spánek. Noční služby pak doháněl spánkem v době, kdy my ostatní jsme vstávali a svým hlukem jsme mu taky asi nedopřáli hezké sny, ale vydržel to s námi. yes

   Poslední řádky patří mému manželovi, který ode mne chtě nechtě každoročně dostává nejvíce úkolů a na táboře má opravdu velmi málo času na odpočinek. I jemu však jistě nakonec největší odměnou je, že se tábor zase povedl, neřešil se úraz, že se táborníkům i štábu tábor líbil a přečetl si slova uznání a chvály od vás rodičů.

Takže ještě jednou všem díky a krásné dny plné pohody a zdraví přeje Monika